doradztwo

#montaż

#serwis

#gwarancja

#montujemy

#gwarantujemy

 

#wysoką jakość

#doradzamy

 

 

#doradztwo

#sprzedaż

#montaż

#serwis

BLOG

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Janus & Janus - lidera polskiego rynku w produkcji i sprzedaży systemowych ścian działowych służących do wygrodzenia komórek lokatorskich w pomieszczeniach.

 

Monterzy firmy Alphatech posiadają 5 letnie doświadczenie w montażu systemowych ścian działowych, bram garażowych oraz zadaszeń Variobox. Dzięki temu jakość wykonywanych usług jest na najwyższym poziomie.

 

Od 2015 roku, jako Autoryzowany Partner Janus&Janus świadczymy nasze usługi sprzedażowe i montażowe na terenie północnej Polski. Najwięcej realizacji przypada w woj. pomorskim -  Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Dlaczego my?

 

Doświadczenie - 5 letnie doświadczenie w montażu bram i systemowych ścian działowych.

 

Jakość - doświadczenie i umiejętności naszych monterów w połączeniu z produktami liderów rynku bram i wygrodzeń przekładają się na najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

Gwarancja - każde wykonywane przez nas usługi objęte są gwarancją.

 

Szybki termin realizacji - dostawa materiałów i montaż przebiegają zawsze terminowo.

 

Cena - konkurencyjna cena przy zachowaniu najwyższej jakości montażu.

 

 


Misja

 

 Bazując na znajomości rynku i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wybraliśmy wysokiej jakości produkty liderów rynku w sektorze lekkich konstrukcji stalowych i bram garażowych.

 

Naszym głównym celem jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, zaczynając od doradztwa i doboru produktów, a kończąc na obsłudze posprzedażowej.

Współpraca z marką Wiśniowski

 

Wykorzystując nasze doświadczenie w montażu bram garażowych i przemysłowych poszerzyliśmy naszą ofertę

o wysokiej jakości bramy marki Wiśniowski. 

 

Firma Wiśniowski od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje w branży budowlanej dostarczając swoim klientom szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów. Nowoczesne technologie, widza i doświadczenie pozwalają marce Wiśniowski wyznaczać nowe kierunki i standardy na rynku Polskim i międzynarodowym